Ünlü sunucudan zayıflama çayı reklamlarına tepki: “Önermiyorum”

Ceyda Düvenci Günaydın Doktor programındaki görüntülerinin izinsiz kullanılmasına veryansın etti. Ünlü sunucudan zayıflama çayı reklamlarına tepki: “Önermiyorum”

Tv8 ekranlarında Günaydın Doktor programının sunuculuğunu yapan Ceyda Düvenci, daha önce konuk alarak işlediği zayıflama çayı ile ilgili görüntülerinin kullanılmasına sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Düvenci yaptığı paylaşımda sadece sunucu olarak konuklarına soru sorduğunu ve bu görüntülerin zayıflama çayı reklamında kullanılmasının izni dışında olduğunu kaydetti. Ünlü sunucu paylaşımındaki:

Sağlıklı beslenme hayatıma duyduğunuz güven sebebi ile bu açıklamayı yapmak isterim ki ürün yüzü değilim ve önermiyorum, dedi.

Takipçilerinden gelen yorumlarda:

Söyledikleriniz bizim için önemli. İyi ki bu bilgiyi paylaştınız.

Halkı bilinçlendirdiğiniz için teşekkürler, yorumları dikkat çekti.

⚠ Önemli uyarı: Gercekdiyetisyenler.com web sitesi, 5651 sayılı kanunda tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir; web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu nedenle web sitemiz uyarılar sonucu içerik kaldırma politikasını benimsemiştir. Yukarıdaki yazıyla ilgili şikayetiniz varsa lütfen buraya tıklayınız veya gercekdiyetisyenler@gmail.com mail adresimizden bize ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için aşağıdaki işlemin sonucunu sayılarla yazınız *