Her gün daha çok hastalık otoimmün sistemi ile ilişkilendiriliyor!

Bilim insanlarının daha çok alerjiye teşhis koyması vakaların mutlaka daha fazla olduğu anlamına gelmez.

Bunun anlamı bu tür rahatsızlıkları tespit etmek için tıbbın daha gelişmiş yöntemler kullanıyor olmasıdır. Bizler önceden bunları sadece basit alerjiler olarak ya da diğer koşullarla açıklayabiliyorduk. İşte bu hastalıkları anlama ve tanımlama açısından değişen bazı şeyler aşağıda:

Bugün, bu hastalıkların ciddi bir sağlık sorununa işaret ettiğini kabul ediyoruz. Bu hastalara bir ses vermek önemlidir, çünkü bu şekilde daha fazla destek bulabilirler. Bilim artık bize otoimmün süreci anlamak için daha iyi ve gelişmiş yollar sunuyor. Şimdi çeşitli kronik hastalık gruplarının zayıflıklarını ve belirtilerini inceliyorlar. Otoimmün hastalığı olan birçok çocuk artık yeterli bir erken tanı alıp mümkün olduğunca çabuk tedavi görmeye başlayabiliyor.

Sağlığa Bir Adım
https://sagligabiradim.com/otoimmun-hastaliklar-hakkinda-bilmeniz-gereken-5-sey/

🍏  Canan Karatay: "Morfinman gibi ekmek bağımlısısınız!"

⚠ Önemli uyarı: Gercekdiyetisyenler.com web sitesi, 5651 sayılı kanunda tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir; web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu nedenle web sitemiz uyarılar sonucu içerik kaldırma politikasını benimsemiştir. Yukarıdaki yazıyla ilgili şikayetiniz varsa lütfen buraya tıklayınız veya gercekdiyetisyenler@gmail.com mail adresimizden bize ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için aşağıdaki işlemin sonucunu sayılarla yazınız *