Via Hospital diyetisyen iş ilanı

Via Hospital Group, seçkin kadrosu, hasta odaklı ve uluslararası kalite standartlarındaki hizmet anlayışı ile etik kurallar çerçevesinde, sektörde öncü olabilmek adına tıbbi hizmetlerindeki uygulamaları ile fark yaratarak, sağlıkta dünya markası olabilmek amacıyla kurulmuştur.

Grubumuz, uzman hekim kadrosu, bilgi ve deneyimlerini hasta odaklı hizmet anlayışı ile birleştiren sağlık personeli, kalite politikaları, ileri teknoloji ile donatılan tanı ve tedavi üniteleri, modern hastane mimarisi ve konforlu hasta odaları ile sağlıkta referans olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Misyon

Sahip olduğu ileri teknolojiyi uzman kadro ile birlikte, standartların üzerinde vereceği sağlık hizmetinde farkındalık oluşturarak, yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Vizyon

Dünya Standartlarında hasta odaklı sağlık hizmeti verebilmek adına, bütüncül kalite anlayışı içerisinde toplumun değerlerine saygılı bir hizmet yaklaşımını hem yurt içerisindeki hem de yurt dışındaki hastalara sunabilmektir.

Son başvuru tarihi
12 Eylül 2017
Çalışma şekli
Sürekli / Tam zamanlı
Bölüm
Sağlık
Pozisyon
Diyet Uzmanı
Gereklilikler
Deneyim
En az 1 yıl
Eğitim durumu
Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)

Diyetisyen iş ilanına kariyer.net üzerinden başvurmak için lütfen BURAYA tıklayınız.

🍏  İzmir Diyetisyen iş ilanı (detay)

⚠ Önemli uyarı: Gercekdiyetisyenler.com web sitesi, 5651 sayılı kanunda tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir; web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu nedenle web sitemiz uyarılar sonucu içerik kaldırma politikasını benimsemiştir. Yukarıdaki yazıyla ilgili şikayetiniz varsa lütfen buraya tıklayınız veya gercekdiyetisyenler@gmail.com mail adresimizden bize ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için aşağıdaki işlemin sonucunu sayılarla yazınız *