KPSS 2018/1 Diyetisyen sıralama listesi

Amacımız Sağlık Bakanlığı 2018/1 KPSS yerleştirmesi ile Diyetisyenlere verilen 58 kadronun efektif kullanımını sağlamak.

Bu nedenle branş bazında sıralaması ilk 500’de yer alan Diyetisyenler, aşağıdaki “bir cevap yazın” bölümüne sırasıyla:

Branş sıralaması – Adı ve soy adı – Varsa notu

yazarlarsa, hak ettiğimizin çok çok altında olsa da bu 58 kadronun akılcı tercihlerle boşa çıkmadan kullanılmış olmasını sağlarız ve branş sıralaması yeterli olabilecek Diyetisyenlerin “acaba atanacak mıyım” kaygısını azaltabiliriz.

⚠ Önemli uyarı: Gercekdiyetisyenler.com web sitesi, 5651 sayılı kanunda tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir; web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu nedenle web sitemiz uyarılar sonucu içerik kaldırma politikasını benimsemiştir. Yukarıdaki yazıyla ilgili şikayetiniz varsa lütfen buraya tıklayınız veya gercekdiyetisyenler@gmail.com mail adresimizden bize ulaşınız.

KPSS 2018/1 Diyetisyen sıralama listesi” konusu hakkında 26 adet yorum yapıldı!

    1. teknik olarak 97. sırada olman tuhaf çünkü benim sıralamam 336 ve altımda sadece 11 kişi yerleşti ve şimdiye kadar ise 281 ve artı üniversite hastahanelerine yerleşenlerle beraber 300 e yakın yerleşme mevcut ve onlarda benim önümde..

    2. Ayşe Hanim tercihler için oluşturduğumuz whatsapp grubuna girmek ister misiniz. Isım soyisim yazarsanız size ulaşalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için aşağıdaki işlemin sonucunu sayılarla yazınız *