İstanbul’da kamu hastanesine ACİL olarak 2 DİYETİSYEN alınacak!

Sorularınız için:

* GÖNDEREN: Ayşe Engin Akarsu
* TELEFONU: 0535 628 24** (Mail dönüşü sonrasında, gerektiğinde verilecektir.)
* MAİL ADRESİ: aysengin**@gmail.com

İLAN BAŞVURU SÜRESİ DOLMUŞTUR, BAHSİ GEÇEN HASTANEYE BAŞVURU YAPILMAMASI RİCA OLUNUR.

🍏  Şanlıurfa Diyetisyen iş ilanına başvur

⚠ Önemli uyarı: Gercekdiyetisyenler.com web sitesi, 5651 sayılı kanunda tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir; web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu nedenle web sitemiz uyarılar sonucu içerik kaldırma politikasını benimsemiştir. Yukarıdaki yazıyla ilgili şikayetiniz varsa lütfen buraya tıklayınız veya gercekdiyetisyenler@gmail.com mail adresimizden bize ulaşınız.

İstanbul’da kamu hastanesine ACİL olarak 2 DİYETİSYEN alınacak!” konusu hakkında 2 adet yorum yapıldı!

  1. İyi günler, ilanda da belirttiğim gibi devlet hastanesinde görev yapıyorsanız, yani sağlık bakanlığına bağlı hastane veya belki de halk sağlığında görev yapan diyetisyenler için geçerli maalesef bu ilan, çünkü bakanlık dışı talebi kabul etmiyor.
    Başvuru da Web de yönetim hizmetleri genel müdürlüğünden , 30 mayısta son – kur’ a çekilişi de 15 hazıran da yapılacak imiş.alımlar da temmuzu bulabilir.Eğer hastanede çalışıyor olup başvuruyu kaçırmış iseniz yine de uğraşabilirsiniz bız de yardımcı olmaya çalışırız. değilse İyi bir KPSS puanı ile alımlar açık olduğunda yine başvurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için aşağıdaki işlemin sonucunu sayılarla yazınız *