Hekim: “Teşekkür yerine bıçak darbesi aldım!”

Iğdır Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı Dr. Serkan Yarımoğlu, 29 Eylül 2017 tarihinde kendisini bıçaklayan hastası ile arasında yaşananları anlattı. Iğdır Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı Dr. Serkan Yarımoğlu görevi başındayken o gün bütün hastalarını muayene ettiğini, kendisini bıçaklayan hastanın da yaklaşık bir saat önce muayene olduğunu ve aynı hastanın ikinci defa gelerek özel bir şey görüşeceğini söylemesi üzerine son hastası olarak içeri girdiğini belirtti.

Dr. Yarımoğlu,

O hastayı muayene ettikten sonra diğer hastalarımı muayene etmiş ve bekleyen hastam yoktu. Son hasta olarak tekrar içeri aldığımız o şahıs özel görüşeceğini söylediği için, yanımdaki sekreter mecburen dışarı çıktı. Yaklaşık 5 – 10 dakika daha görüştükten sonra, gayet normal bir şekilde ve hiçbir sıkıntı tartışma olmadan yanıma geldi. Ben elimi sıkarak teşekkür edip dışarı çıkacağını düşünürken o esnada göğsüme bir tane bıçak darbesi, sen ne yapıyorsun, derken bir bıçak darbesi de karnıma hissettim. Zaten ondan sonrasını çok fazla hatırlayamıyorum. Daha sonra ameliyata alınmış ve yapılan müdahalenin ardından Erzurum’a sevk edilmişim. Erzurum’a sevk edildikten sonra ertesi sabah uyandım. Açıkçası ben o zamana kadar olup biteni hatırlamıyorum, dedi.

Sağlık Aktüel
http://www.saglikaktuel.com/haber/hastasi-tarafindan-bicaklanan-doktor-konustu-tesekkur-beklerken-gogsume-bicak-da-59020.htm
🍏  Kamuda ayrımcılık, baskı ve adam kayırma devam ediyor...

⚠ Önemli uyarı: Gercekdiyetisyenler.com web sitesi, 5651 sayılı kanunda tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir; web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu nedenle web sitemiz uyarılar sonucu içerik kaldırma politikasını benimsemiştir. Yukarıdaki yazıyla ilgili şikayetiniz varsa lütfen buraya tıklayınız veya gercekdiyetisyenler@gmail.com mail adresimizden bize ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için aşağıdaki işlemin sonucunu sayılarla yazınız *