Gıda güvenliği ve gıdada bilgi kirliliği, beslenme ve sağlık riskleri eğitim serisi – 2

Kayıt için son 2 gün…

Türkiye Diyetisyenler Derneği ve Sağlıklı Hayatı Teşvik ve Sağlık Politikaları Derneği işbirliğinde 2018 yılı ikinci yarı yılın da 4 il de (ankara, istanbul, kayseri, edirne) düzenlenecek olan eğitim serilerinden 2.’si istanbul ilinde 30.11.2018 cuma günü marmara üniversitesi sağlık bilimleri fakültesi beslenme ve diyetetik bölümü’nün desteği gerçekleştirilecektir.

Beslenme ve Diyetetik 3-4 sınıf öğrencileri ile meslektaşlarımıza yönelik yapılacak eğitimlere “katılım ücretsiz” olup “katılım formu doldurulması zorunludur” form aşağıdaki linkte yer almaktadır. “gıda güvenliği ve gıdada bilgi kirliliği / beslenme ve sağlık riskleri eğitim serileri ile sizlerle beraberiz”

Sevgi ve saygılarımızla, TDD Yönetim Kurulu

  • Kayıt için lütfen buraya tıklayınız.
  • Yer: istanbul marmara üniversitesi ilahiyat fakültesi kültür merkezi prof. Dr. Raşit küçük konferans salonu
  • Adres: mahir iz cad. No. 2 34662 altunizade üsküdar istanbul
🍏  Besin - ilaç etkileşimleri Diyetisyenler Derneği eğitimi

⚠ Önemli uyarı: Gercekdiyetisyenler.com web sitesi, 5651 sayılı kanunda tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir; web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu nedenle web sitemiz uyarılar sonucu içerik kaldırma politikasını benimsemiştir. Yukarıdaki yazıyla ilgili şikayetiniz varsa lütfen buraya tıklayınız veya gercekdiyetisyenler@gmail.com mail adresimizden bize ulaşınız.

Gıda güvenliği ve gıdada bilgi kirliliği, beslenme ve sağlık riskleri eğitim serisi – 2” konusu hakkında bir yorum yapıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için aşağıdaki işlemin sonucunu sayılarla yazınız *