Doktor uyuyakaldı, ekipler seferber oldu

Edinilen bilgiye göre olay, saat 13:30 sularında Niğde Merkez Aşağı Kayabaşı Mahallesi Kumluca mevkiinde meydana geldi.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde pratisyen doktor olarak görev yapan N. A.’dan dün saat 15:00’ten itibaren arkadaşlarının telefonlarına cevap vermemesi üzerine arkadaşları polis ekiplerine haber verdi.

İhbar üzerine olay yerine sevk edilen polis ekipleri, pratisyen doktor N. A.’ya ulaşmaya çalışsa da başaramadı. Ekipler bunun üzerine durumu itfaiyeye bildirdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri eve girecekleri esnada arkadaşları N. A.’ya telefonla ulaştıklarını ve görüştüklerini söylemeleri üzerine itfaiye ekipleri geri çekildi…

Pratisyen doktorun uyuduğu bu yüzden haber alınamadığı öğrenildi.

🍏  3600, diyetisyenlere verilmezse iş barışı bozulur!

⚠ Önemli uyarı: Gercekdiyetisyenler.com web sitesi, 5651 sayılı kanunda tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir; web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu nedenle web sitemiz uyarılar sonucu içerik kaldırma politikasını benimsemiştir. Yukarıdaki yazıyla ilgili şikayetiniz varsa lütfen buraya tıklayınız veya gercekdiyetisyenler@gmail.com mail adresimizden bize ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için aşağıdaki işlemin sonucunu sayılarla yazınız *