Diyetisyenler için “diploma tescil no” sorgulama ekranı!

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’nın diploma tescil numaraları ve hekim kaşelerine ilişkin genelgesi, 2007/21’e göre kullanılan tüm kaşelerde bulunması gereken numaradır.

Önceleri kaşelerde doktorların mezuniyet numarası kullanılmaktaydı ve bu numaralar her Tıp Fakültesi tarafından bağımsız olarak verildiği için karışabilmekteydi. Yeni MEDULA sistemine uyum için bu tescil numarası sistemi getirilmiş ve böylece her bir diplomaya özel bir tescil numarası verilmiştir. Bu numara ile o doktorun tüm eğitim, uzmanlık vesaire bilgilerine ulaşılabilmektedir.

DİYETİSYENLER

Diyetisyen diploma tescil işlemleri

Diyetisyen diploma tescil işlemleri, Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü (Tescil ve Denklik İşlemleri Daire Başkanlığı ) tarafından yapılmaktadır. Eczacılar için Doktor Bilgi Bankası uygulamasını kullanınız.

Diyetisyen diploma tescil numarası öğrenme

Diploma tescil numarası, TC kimlik numarası ile sbu2.saglik.gov.tr/ysp sitesinden sorgulanabilir.

İrtibat

Adres: Mithatpaşa Caddesi No:3 B-Blok kat : 3 Sıhhiye/Ankara

Belgeç: (312) 585 15 65-66

🍏  Çanakkale "özel hastane" diyetisyen iş ilanı

⚠ Önemli uyarı: Gercekdiyetisyenler.com web sitesi, 5651 sayılı kanunda tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir; web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu nedenle web sitemiz uyarılar sonucu içerik kaldırma politikasını benimsemiştir. Yukarıdaki yazıyla ilgili şikayetiniz varsa lütfen buraya tıklayınız veya gercekdiyetisyenler@gmail.com mail adresimizden bize ulaşınız.

Diyetisyenler için “diploma tescil no” sorgulama ekranı!” konusu hakkında bir yorum yapıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için aşağıdaki işlemin sonucunu sayılarla yazınız *