diyetisyen iş ilanı, diyetisyen iş ilanları, diyetisyen iş ilanı, hastaneye diyetisyen iş ilanı, iş arayan diyetisyenler, işkur diyetisyen ilanları, beslenme ve diyetetik iş ilanları, sağlık bakanlığı personel alımları, diyetisyen iş ilanları 2017, gerçek diyetisyenler iş ilanları, kariyer.net diyetisyen

Kadıköy / İstanbul diyetisyen iş ilanı (4 personel)

Kadıköy / İstanbul ilinde bulunan Orientis Sağlık Hizmetleri, Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik profesyoneli Beslenme Uzmanı (Diyetisyen) arıyor!

Orientis Sağlık Hizmetleri Diyetisyen iş ilanı genel nitelikleri

Uzm.Dr. Murat Çağatay Deniz Muayenehanesi’nde

HAZIR OFİS KULLANIMI 2018

YATIRIMSIZ HEMEN KENDİ İŞİNİZİ KURMA FIRSATI

Başvuru için internet sitemizdeki TELEFONLARI ARAMANIZ gerekmektedir.

Sağlıklı beslenme, sağlıklı yaşam ve kilo kontrolü üzerine özelleştiğimiz Bağdat Caddesi’ndeki doktor ofisimizde bizimle beraber kendi hesabına çalışacak beslenme uzmanı/diyetisyenler arıyoruz.

Oda kiralayan arkadaşlar, evlere diyet yemek servisi hizmetimizi de kendi danışanlarına kendi özel mutfakları gibi satabilecektir.

Maaşlı bir iş ilanı değildir. 

Aylık ve uzun dönemli oda kiralama ilanıdır.

BİZİM İLANIMIZA YÖNELİK ön yazı yazmanız rica olunur.

Aylık ofis kullanım/oda ücreti: 2000 ₺ (Ek masraf/yatırım olmadan, kendi belirlediğiniz ücretlerden hizmet vermeye hemen başlayabilirsiniz. Kendi işinizi kurmuş oluyorsunuz.)

Ücrete dahil olan hizmetler: 

 • Hekim ile birlikte çalışma imkanı. (Tam zamanlı akupunktur uzmanı; konsültan olarakpsikiyatri, endokrinoloji, bariyatrik cerrahi)
 • Ücretsiz tıbbi danışmanlık.
 • Hazır ofis kullanımı.
 • Ücretsiz elektrik, su, doğal gaz, internet, sabit telefon hattı.
 • Vücut analiz cihazı kullanımı.
 • Masa, yazıcı ve diğer gerekli ekipman.
 • Ofis sarf malzemesi kullanımı.
 • Yardımcı personel-sekreterya kullanımı.
 • Ücretsiz ofis temizliği.
 • Sürekli meslek içi eğitim imkanı.
 • Şirket bünyesindeki aylık eve diyet yemek servisi hizmetinden danışanlarınıza kendi adınıza satış imkanı.
 • Şirketin POS cihazının kullanımı, danışanlara taksit imkanı.
 • Şirketin yazarkasasının kullanımı (fatura kesme) imkanı.
 • Resmi adres gösterebilme imkanı.
 • Açılması planlanan Nişantaşı şubesininin de ek ücret ödemeden istenirse dönüşümlü kullanım imkanı.
 • Doktor ile beraber hasta/danışan paylaşımı imkanı.
 • PR (halkla ilişkiler, tanıtım, reklam, kartvizit, internet sitesi, logo, gazete yazıları, televizyon programları, kitap basımı) çalışmaları ücretsiz danışmanlık hizmeti imkanı.

Not: 6 AYLIK PEŞİN ÖDEMELERDE %10 İNDİRİM YAPILACAKTIR.

[irp]

Orientis Sağlık Hizmetleri Diyetisyen ilanı iş tanımı

 • Üniversitelerin:
  • Beslenme ve Diyetetik Fakülteleri,
  • Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü, 
  • Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu,
 • Beslenme ve Diyetetik alanında en fazla 25 yıl deneyimli,
 • Beslenme Uzmanı (Diyetisyen) aramaktayız.

diyetisyen iş ilanı, diyetisyen iş ilanları, diyetisyen iş ilanı, hastaneye diyetisyen iş ilanı, iş arayan diyetisyenler, işkur diyetisyen ilanları, beslenme ve diyetetik iş ilanları, sağlık bakanlığı personel alımları, diyetisyen iş ilanları 2017, gerçek diyetisyenler iş ilanları, kariyer.net diyetisyen

Kadıköy / İstanbul diyetisyen iş ilanı başvuru sayfası

Kadıköy / İstanbul ilinde bulunan Orientis Sağlık Hizmetleri, Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik profesyoneli Beslenme Uzmanı (Diyetisyen) arıyor!

Orientis Sağlık Hizmetleri Diyetisyen iş ilanı aday kriterleri

 • Tecrübe: Alanında en fazla 25 yıl mesleki deneyimli adaylar
 • Eğitim düzeyi: Lisans (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)

Orientis Sağlık Hizmetleri Diyetisyen iş ilanı pozisyon bilgileri

[irp]

Orientis Sağlık Hizmetleri Diyetisyen iş ilanı başvuru tarihleri

Kadıköy / İstanbul ili için Orientis Sağlık Hizmetleri Diyetisyen iş ilanı şu tarihe kadar günceldir:  //2018

Yasal uyarı

Gerçek Diyetisyenler Sitesi’nde yayımlanan iş ilanlarının içeriğinin doğruluğundan ve yasalara uygunluğundan ilan sahibi sorumludur. Bu sitede yayımlanan iş ilanları nedeniyle oluşabilecek herhangi bir mağduriyet ya da zarardan Gerçek Diyetisyenler Sitesi ve site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

[irp posts=”5938″ name=”Özel hastanede çalışan diyetisyenin 2018 yılı maaşı ne kadar?”]

Diyetisyen iş ilanları için neden “Gerçek Diyetisyenler Sitesi”?

İnsanların sağlıklı bir şekilde beslenmesi, varsa hastalıklarına özel olarak tıbbi beslenme tedavilerinin planlanması, zayıflaması ve istedikleri vücut ağırlığına ulaşabilmeleri için kişiye özel beslenme planı ve listeleri hazırlayan diyetisyenler; kamu kuruluşları ve özel sektöre ait birçok firmada beslenme ve diyetetik bölümünde çalışan profesyonel sağlık mensubudurlar. Özel hastanelerde, kliniklerde, restoranlarda, yeme-içme sektörü gibi farklı birçok alanda rahatlıkla iş bulabilirler.

Bu pozisyon için başvurduğunuz bir işe kabul edildiğinizde, o kurumun bünyesinde yürütülen beslenme ve diyetetik hizmetlerinde, sağlıklı veya hasta bireylerin yaşam standardını ve fiziksel özelliklerini bir arada ele alarak, kişinin amacına yönelik en etkili beslenme planını oluşturmanız beklenir.

Üniversitelerin beslenme ve diyetetik bölümlerinden mezun, diyetetik, anatomi, fizyoloji, patoloji, biyokimya ve beslenme bilimleri ile yakından ilgili, doğa bilimlerine meraklı ve bu alanda iyi yetişmiş, özenli ve titiz çalışabilen; insan ilişkileri güçlü kişiler, diyetisyen ilanları arasından en cazip olduğunu düşündükleri ilanlara başvurarak, rahatlıkla yeni bir iş sahibi olabilirler. Firmalar, diyetisyen iş ilanı verirken, başvuruda bulunacak adayların gerekli eğitimlerini tamamlamış, besin maddeleri ile ilgili tam teşekküllü bilgiye sahip, beslenme trendlerini yakından takip eden kişiler olmalarını beklerler.

Hastasının sağlığı konusunda hassas ve özenli davranan, iletişimi güçlü kişiler, bu alanda her zaman bir adım öndedirler. Ayrıca, diyetisyen iş ilanları için sadece yaşadığınız şehri göz önünde bulundurmak zorunda değilsiniz, farklı illerde de kendinize göre bir iş bulmanız kolay olacaktır.

Orientis Sağlık Hizmetleri Diyetisyen iş ilanı başvuru bilgileri

Kadıköy / İstanbul şehrinde bulunan Orientis Sağlık Hizmetleri diyetisyen iş ilanına online olarak başvurmak için lütfen buraya tıklayınız.