Atama bekleyen sağlıkçılar boşta geziyor!

Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ yaptığı son açıklamada, personel alım süreci ile ilgili,

Bakanlığımıza 12.500 sağlık personeli alımı konusunda problem olmaksızın gerekli aşamalar tüm hızıyla devam ediyor.” dedi ve şu ifadeleri ekledi: “Maliye Bakanlığı vize sürecini tamamlayıp onay verecek, sonra ÖSYM müracaat ve yerleştirme işlemleri yürütecek ve atamalar yapılacak, ifadelerine yer vermişti.

Personel alım ilanın yayımlanması gerekiyor

Sağlık Bakanlığı personel alımı ilanı sürecinin ilan sürecine gelmiş olması ve kadro dağılımları ile başvuru tarihlerinin açıklanmış olması lazımdı. Atama tarihlerinin açıklanması, atama bekleyen ve yönünü bu yönde çizmek isteyen sağlıkçılar için bir an önce açıklanması gerekiyor.

Atama için ilan bekleyen sağlıkçılar boşta geziyor!

Atama bekleyen sağlıkçılar, ilanın yayınlanacak olması nedeniyle özel sektöre işe girmeye yanaşmamakta, tabiri caizse boşta durmakta ve Sağlık Bakanlığı’nın yapacağı atamayı beklemektedir.

🍏  Sağlık Bakanlığı branşlara göre personel sayısı!

⚠ Önemli uyarı: Gercekdiyetisyenler.com web sitesi, 5651 sayılı kanunda tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir; web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu nedenle web sitemiz uyarılar sonucu içerik kaldırma politikasını benimsemiştir. Yukarıdaki yazıyla ilgili şikayetiniz varsa lütfen buraya tıklayınız veya gercekdiyetisyenler@gmail.com mail adresimizden bize ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için aşağıdaki işlemin sonucunu sayılarla yazınız *