Anadolu/İstanbul diyetisyen iş ilanı

Uzm. Dr. Murat Çağatay Deniz, Anadolu/İstanbul’da görev yapabilecek Diyetisyen arıyor!

Çalışmalarını kulak akupunkturu/aurikuloterapi ile obezitenin medikal tedavisi üzerine yoğunlaştırmış olan Uzm. Dr. Murat Çağatay Deniz’in Bağdat Caddesi / Şaşkınbakkal lokasyonundaki kendi kliniğinde beraber çalışmak; maddi giderleri paylaşmak üzere diyetisyen-beslenme uzmanı “ORTAK” aranmaktadır.

Beslenme uzmanı-diyetisyen, kurumumuza yapacağı aylık sabit bir ödeme karşılığında (kira), tamamen kendisine ayrılmış
hazır eşyalı bir oda/ofisi kimseyle paylaşmadan 7/24 kullanabilecektir. (Danışan başına bir ticari protokol yoktur, ofise dair ücret sabit olarak aydan aya tahsil edilecektir.)

Sekreterya (opsiyonel), tıbbi destek, stopaj, sarf malzemeleri, kurumsal giderler, aidat, internet, elektrik, su vb. ücrete dahildir. Kişiler, hizmetlerini POS cihazlarımızdan taksit imkânı ile kendi danışanlarına sunabileceklerdir.

Lütfen durumla ilişkili kurumumuza yönelik ayrıntılı bir ön yazı yazın. Ücret bilgisi ve diğer detaylar yüz yüze görüşülecektir.

İlan Tarihi: 05.06.2018
Şehir: İstanbul Anadolu
Yayınlayan Site:
🍏  Bilim Üniversitesi diyetisyen akademik personel alım ilanı özel şartları

⚠ Önemli uyarı: Gercekdiyetisyenler.com web sitesi, 5651 sayılı kanunda tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir; web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu nedenle web sitemiz uyarılar sonucu içerik kaldırma politikasını benimsemiştir. Yukarıdaki yazıyla ilgili şikayetiniz varsa lütfen buraya tıklayınız veya gercekdiyetisyenler@gmail.com mail adresimizden bize ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için aşağıdaki işlemin sonucunu sayılarla yazınız *