Unvan değişikliği sınavı ne zaman yapılacak?

Sağlık Bakanlığı 3 ay önce gelecekte yapılacak unvan değişikliği için veri toplamıştı.

Sağlık Bakanlığı 23 Temmuz 2019 tarihinde Unvan Değişikliği Sınavı için Güncel Veritabanı Oluşturma ve Talep Toplanması işlemini buradaki bağlantı adresinde duyurmuştu.

Burada yer alan adresten talepler alındı ve aradan üç aydan fazla zaman geçmesine karşın binlerce personelin beklediği sınav duyuru halen yapılmadı.

Peki unvan değişikliği sınavı ne zaman yapılacak?

Binlerce sağlık personeli bu sınavı bekliyor. Sağlık Bakanlığı gelecekte yapılacak bir sınav için neden veritabanı oluşturma talep toplanma yoluna gidildiği de merak konusu olmuş durumdadır. Sınavın ne zaman yapılacağı henüz net değildir. Sağlık Bakanlığı bir an önce topladığı talepleri değerlendirip sınav duyurusunu yapmasını temenni edilmektedir.

Medihaber
https://www.medihaber.com/guncel/saglik-personeline-2019-yilinda-unvan-degisikligi-sinavi-h7611.html

⚠ Önemli uyarı: Gercekdiyetisyenler.com web sitesi, 5651 sayılı kanunda tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir; web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu nedenle web sitemiz uyarılar sonucu içerik kaldırma politikasını benimsemiştir. Yukarıdaki yazıyla ilgili şikayetiniz varsa lütfen buraya tıklayınız veya gercekdiyetisyenler@gmail.com mail adresimizden bize ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için aşağıdaki işlemin sonucunu sayılarla yazınız *