Tabibe hakarete 10 ay hapis verildi!

Doktora geri zekalı dediği iddiasıyla yargılanan sanığa 10 ay hapis cezası verildi.

Ümran Hannan’ın, 2 Mart 2015’te rahatsızlanan çocuğunu tedavi için götürdüğü İzmir Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tartıştığı Dr. Özlem S’ye

Geri zekalı doktor, sen ne biçim doktorsun, diyerek hakaret ettiği iddia edilmiş, Dr. Özlem S.nin şikayeti üzerine 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açmıştı.

İzmir 28. Asliye Ceza Mahkemesinde görülen duruşmada sanığın suçla ilgili eylemi kabul etmesi, soruşturma ve kovuşturma aşamasındaki yardımı ile duruşmadaki iyi halini dikkate alan hakim, bu cezayı on ay hapis cezası verildi.

⚠ Önemli uyarı: Gercekdiyetisyenler.com web sitesi, 5651 sayılı kanunda tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir; web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu nedenle web sitemiz uyarılar sonucu içerik kaldırma politikasını benimsemiştir. Yukarıdaki yazıyla ilgili şikayetiniz varsa lütfen buraya tıklayınız veya gercekdiyetisyenler@gmail.com mail adresimizden bize ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için aşağıdaki işlemin sonucunu sayılarla yazınız *