Son sınıfta okuyan sağlıkçıların talebi!

Son sınıf sağlık öğrencileri, sosyal medya üzerinde başlattıkları kampanya ile seslerini Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ ve yetkililere duyurmaya çalışmış ve 12.500 personel alımının ertelenmesini istemişti.

Akdağ ise bu isteğe CNN-Türk televizyonlarından cevap vermiş ve,

12.500 kişinin atamasını yapacağız. Yeni mezun olacak arkadaşlar, bunu bekletin, atamaları öyle yapın diyorlar. Biz ne bekletiyoruz ne de çok hızlı yapıyoruz ki onlar yetişemesinler, normal seyrinde gidiyor. Önümüzdeki 1 – 2 ay içerisinde 12.500 kişinin vizelerini aldık, yerlerini belirliyoruz, atamalarını yapacağız. Güvenlik soruşturmaları sebebiyle de işe başlamalar gecikiyor FETÖ soruşturmaları sebebiyle. Elimizi çabuk tutmaya gayret ediyoruz, yanıtını vermişti.

🍏  KPSS 2016/6 Tercih işlemleri başladı

⚠ Önemli uyarı: Gercekdiyetisyenler.com web sitesi, 5651 sayılı kanunda tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir; web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu nedenle web sitemiz uyarılar sonucu içerik kaldırma politikasını benimsemiştir. Yukarıdaki yazıyla ilgili şikayetiniz varsa lütfen buraya tıklayınız veya gercekdiyetisyenler@gmail.com mail adresimizden bize ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için aşağıdaki işlemin sonucunu sayılarla yazınız *