Sağlık personelleri, Bakan Akdağ’dan memnun mu?

Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ’ın girişimleri sonucu 12.500 sağlık personelinin tek seferde alımı için ÖSYM ilana çıktı.

Sağlıkta Dönüşümün mimarı Prof. Dr. Recep Akdağ’ın yeniden sağlık bakanı olması ile başlatılan Sağlıkta Dönüşümün ikinci fazı tüm hızıyla geliyor. Sağlıkta memnuniyetin üst seviyede olduğu ülkemizde sağlık çalışanlarının da memnun edilmesi için çabalar sürmekte…

Bu kapsamda sağlık çalışanlarının üzerindeki iş yükünün azaltılması ve sağlık ordusuna taze kanların gelmesi için olağanüstü çaba sarf eden Prof. Dr. Recep Akdağ’ın girişimleri sonuç verdi. Maliye Bakanlığı ile kıran kırana geçen görüşmeler neticesinde Akdağ tek seferde 12.500 kişilik dev bir alıma imza attı.

Sağlık Çalışanlarının yıpranma payı içinde mücadele veren Akdağ’dan umutla yeni haberler bekliyor…

Personel Sağlık Haber
🍏  Sağlıkta ikinci reform başlıyor: İşte 4 önemli karar!

⚠ Önemli uyarı: Gercekdiyetisyenler.com web sitesi, 5651 sayılı kanunda tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir; web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu nedenle web sitemiz uyarılar sonucu içerik kaldırma politikasını benimsemiştir. Yukarıdaki yazıyla ilgili şikayetiniz varsa lütfen buraya tıklayınız veya gercekdiyetisyenler@gmail.com mail adresimizden bize ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için aşağıdaki işlemin sonucunu sayılarla yazınız *