Piri Reis Üniversitesi diyetisyen akademik personel alıyor

Üniversitemizin, aşağıda belirtilen bölümlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği “, “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” İle “Piri Reis Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atama Kriterlerine İlişkin Senato Esasları” hükümlerini sağlayan, TAM GÜNLÜ ÖĞRETİM ELEMANLARI ALINACAKTIR.

Aşçılık 1 Öğretim Görevlisi (Ders Verecek)

Gastronomi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Turizm ve Otel İşletmeciliği, İşletme alanlarından birinden lisans mezunu olmak. Alanında Lisans sonrası en az iki yıl iş tecrübesi bulunmak ya da yukarıdaki alanlardan birinden veya Gıda Mühendisliği, Beslenme ve Diyetetik, Seyahat İşletmeciliği, İşletme, Girişimcilik alanlarından birinden tezli yüksek lisans veya doktorasını yapmış olmak.

 

Başvuru Yeri

Profesör ve Doçent adaylarının İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ne, Dr. Öğr. Üyeleri ve Öğretim Görevlisi adaylarının ilgili Fakülteye başvurmaları gerekmektedir

Başvuru Tarihi

Resmî Gazete’de yayınlanma tarihi ilk başvuru tarihidir. Son başvuru tarihi ise Resmî Gazete’de Yayın tarihinden 15 gün sonradır.

⚠ Önemli uyarı: Gercekdiyetisyenler.com web sitesi, 5651 sayılı kanunda tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir; web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu nedenle web sitemiz uyarılar sonucu içerik kaldırma politikasını benimsemiştir. Yukarıdaki yazıyla ilgili şikayetiniz varsa lütfen buraya tıklayınız veya gercekdiyetisyenler@gmail.com mail adresimizden bize ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için aşağıdaki işlemin sonucunu sayılarla yazınız *