Memurlar.net’ten simülasyonlu 2018/5 KPSS robotu!

Memurlar.net olarak hazırlanan 2018/5 simülasyonlu KPSS robotu yayında. Başvurular 4-11 Haziran tarihleri arasında alınacak. Toplamda 18 bin sözleşmeli sağlık personeli için tercih alınacak.

Tercihte bulunacak adaylar, https://kpss.memurlar.net/tercihrobotu/2018/5/ adresindeki “KPSS Robotunu” kullanabilir.

Üye olun

Memurlar.net ziyaretçileri, ücretsiz bir şekilde üye olup, kpss.memurlar.net/tercihlerim sayfasından kadroları tercih listesine kaydedebilir. Bu sayede, sonuçlar açıklandığında tercih listenize kaç puanla yerleştirme yapıldığını görebileceksiniz. Ayrıca şu adresten en çok ilgi çeken kadroları görebilirsiniz.

Tercih edenlerle konuşun

Memurlar.net sisteminde, her bir kadronun özel sayfası bulunmaktadır. Üyelik girişi yaptıktan sonra yorum yazarak bu kadroyu tercih edecek diğer adaylarla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

Memurlar.net
https://www.memurlar.net/haber/752689/simulasyonlu-2018-5-kpss-robotu-yayinda.html?utm_source=headlines

⚠ Önemli uyarı: Gercekdiyetisyenler.com web sitesi, 5651 sayılı kanunda tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir; web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu nedenle web sitemiz uyarılar sonucu içerik kaldırma politikasını benimsemiştir. Yukarıdaki yazıyla ilgili şikayetiniz varsa lütfen buraya tıklayınız veya gercekdiyetisyenler@gmail.com mail adresimizden bize ulaşınız.

Memurlar.net’ten simülasyonlu 2018/5 KPSS robotu!” konusu hakkında bir yorum yapıldı!

  1. 3600 ek gösterge diyetisyenlere de çıkmalı arkadaşlarımızı geç olmadan yönlendirelim. çok önemli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için aşağıdaki işlemin sonucunu sayılarla yazınız *