KPSS lisans sınav sonuçları açıklandı!

ÖSYM’nin resmi sitesinde yer alan habere göre 22 Temmuz tarihinde düzenlenen KPSS lisans ve ÖABT sınavı sonuçları bugün itibari ile açıklandı.

Adaylar sınav sonuçlarını T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden ve mobil uygulamalarından öğrenebilir. Sınav sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir. Sonuç bilgilerinde adayların testlere verdikleri doğru ve yanlış cevap sayıları ve KPSS puanları yer alacaktır. İnternet sayfasında ilan edilen sonuç bilgileri adaylara tebliğ hükmündedir.

KPSS tarihleri

  • 2018-KPSS Orta Öğretim: 07.10.2018 tarihinde, saat 10:15’de
  • 2018-KPSS Ön Lisans: 04.11.2018 tarihinde,
  • 2018-Din Hizmetleri Alan Bilgisi (DHBT): 09.12.2018 tarihinde gerçekleştirilecek.
🍏  KPSS 2018/5 tercih sonuçları 20 Haziran'da açıklanacak!

⚠ Önemli uyarı: Gercekdiyetisyenler.com web sitesi, 5651 sayılı kanunda tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir; web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu nedenle web sitemiz uyarılar sonucu içerik kaldırma politikasını benimsemiştir. Yukarıdaki yazıyla ilgili şikayetiniz varsa lütfen buraya tıklayınız veya gercekdiyetisyenler@gmail.com mail adresimizden bize ulaşınız.

KPSS lisans sınav sonuçları açıklandı!” konusu hakkında 5 adet yorum yapıldı!

  1. 90.5 puan ile diyetisyenler arasında kaçıncı olduğumu öğrenmem için yüksek puan alan meslektaşlarım da puanlarını yazabilir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için aşağıdaki işlemin sonucunu sayılarla yazınız *