“Inbody” hakkında merak edilenler…

Firmamız, INBODY Markasının Türkiye Temsilciliğini yapmak üzere 2016 yılında kurulmuştur. INBODY markası dünyada sektörün lider firmasıdır.

Teknoloji alanında son derece gelişmiş olan INBODY, Güney Kore markasıdır.

Firmamızı kurarken, hizmet vereceğimiz sektöre katkı sağlamak ve çeşitli alternatifler yaratmak fikri, öncelikli amacımız olmuştur. Firma olarak uzun yıllardır sektörün içinden gelen uzman kadromuz ile satış ve satış sonrası hizmet konusunda ödün vermeden çalışmaktayız.

InBody 570 Özel kampanya ve takas olanağı!

Medikal Sektörde Obezite, Spor ve Egzersiz Fizyolojisi, Fizik Tedavi, Estetik ve Güzellik alanlarında hizmet vermekteyiz.

Firmamız müşteri odaklı çalışmaktadır ve müşterilerine en iyi kaliteli hizmeti hızlı bir şekilde sunmaktadır. Ürün portföyümüz sizlerin, arzu ve görüşleri doğrultusunda hızla genişleyerek artmaktadır.

İnBody 770

Ürünlerimizi markalarının bilinen, kullanımı yaygın olan, pratik kullanımlı, bilimsel alt yapısı oluşmuş, uluslararası kalite standartlarına sahip ürünler arasından seçerek, sizlerin hizmetine sunmaktayız.

Satış sonrası teknik servisimiz ve ürünlerimizin Türkçe kullanım kılavuzları bulunmaktadır. Firmamız yurt içi ve yurt dışı fuarlar, kongreler ve sektörel toplantılara katılarak teknolojik ve diğer gelişmeleri takip edip, bu konuda müşterilerini de bilgilendirecektir.

İnBody 570

Ürün kalitesi, satış ve satış sonrası destek, kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere hizmet etmekten onur duyarız.

🍏  TÜİK, 2016 yılındaki ölüm nedeni istatistiklerini açıkladı!

⚠ Önemli uyarı: Gercekdiyetisyenler.com web sitesi, 5651 sayılı kanunda tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir; web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu nedenle web sitemiz uyarılar sonucu içerik kaldırma politikasını benimsemiştir. Yukarıdaki yazıyla ilgili şikayetiniz varsa lütfen buraya tıklayınız veya gercekdiyetisyenler@gmail.com mail adresimizden bize ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için aşağıdaki işlemin sonucunu sayılarla yazınız *