Hastasından para alan doktora gözaltı!

Bursa’da bir devlet hastanesinde ameliyat için hastasından para alan doktor suçüstü yakalandı.

İddiaya göre, H. A. S, solunum sıkıntısı yaşayan kızı K. S’yi (18), bir süre önce Bursa’daki bir devlet hastanesinde Doktor Ü. Ç’ye ameliyat ettirdi.

H.A.S, kızının dikişlerinin alınması konusunu görüşmek için doktorun yanına gitti. Ü. Ç, babadan dikişlerin alınması için 2.500 ₺ istedi. H.A.S’nin parayı çok bulması üzerine bu kez Ü. Ç, bin liraya dikişleri alabileceğini söyledi. Doktora parayı vereceğini söyleyen H. A. S, savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Savcılığın talimatıyla harekete geçen Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Gasp Büro Amirliği ekipleri, önceden seri numaralarını aldıkları bin lirayı H.A.S’den doktora vermesini istedi.
Sivil polislerin eşliğinde hastaneye giden H.A.S, seri numaraları alınmış paraları odasında söz konusu doktora verdi.

Daha sonra odadan çıkan H. A. S, dışarıda bekleyen polis ekibine parayı verdiğini söyledi. Bunun üzerine içeriye giren ekipleri gören doktor Ü. Ç, elinde bulunan paraları yere fırlattı. Ekipler doktor Ü. Ç’yi gözaltına aldı.

medimagazin.com.tr/guncel/genel/tr-hastasindan-para-alan-doktora-gozalti-11-681-74224.html
🍏  Şiddet konuşuldu

⚠ Önemli uyarı: Gercekdiyetisyenler.com web sitesi, 5651 sayılı kanunda tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir; web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu nedenle web sitemiz uyarılar sonucu içerik kaldırma politikasını benimsemiştir. Yukarıdaki yazıyla ilgili şikayetiniz varsa lütfen buraya tıklayınız veya gercekdiyetisyenler@gmail.com mail adresimizden bize ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için aşağıdaki işlemin sonucunu sayılarla yazınız *