Kategoriler
Güncel İş İlanları

Fenerbahçe Üniversitesi, Diyetetik bölümüne “gıda mühendisi” arıyor!

Üniversitemizin aşağıda belirtilen akademik birimlerinin; Profesör ve Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca Öğretim Üyeleri alınacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar; başvuru dilekçesi, yayın listesi ile bilimsel yayın ve akademik faaliyetlerini içeren YÖK formatlı özgeçmiş, noter onaylı lisans, yüksek lisans, doktora (uzmanlık/sanatta yeterlilik) belgeleri, doçentlik belgesi ( Profesör kadrosu için), yabancı dil belgesi, yurt dışından alınan diplomalar için onaylı denklik belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, 1 adet vesikalık fotoğraflarını ilanın son başvuru tarihi mesai bitimine kadar insankaynaklari@fbu.edu.tr e-posta adresine gönderebilirler. Profesör kadrosu için 6 adet, Doktor Öğretim Üyesi kadroları için 4 adet bilimsel çalışmaları ve yayınları içeren CD/USB daha sonra teslim edilebilir veya ilgili dokümanlar elektronik ortamda insankaynaklari@fbu.edu.tr e-posta adresine gönderilebilir.

Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular değerlendirilmeyecektir.

Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Dr. Öğr. Üyesi 1 kadro Gıda mühendisliği alanında doktora derecesine sahip olmak. Besin kimyası konusunda çalışmaları bulunmak.

 Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için aşağıdaki işlemin sonucunu sayılarla yazınız *