Diyetisyenlere özel “Danışan Takip Sistemi” geliyor…

Dün Gerçek Diyetisyenler Sitesi olarak Cahide Bostancı ile keyfili bir sohbet gerçekleştirdik. Bostancı, Gerçek Diyetisyenler başta olmak üzere tüm Diyetisyenlere güzel bir haber verdi.
Diyetisyen Cahide Bostancı

Diyetisyen Cahide Bostancı

Bostancı, Danışan Takip Sistemi’ni şöyle anlattı:
Danışan Takip Sistemi ile ilgili  bir uygulama ve internet sitesi geliştiriyoruz  uzun zamandir üzerinde çalışıyoruz. Şekil vermek ve ihtiyacı karşılamak amacıyla diyetisyenlere yönelik olarak oldukça kısa bir anket oluşturduk anket sonucuna göre gidişatı belirleyeceğiz. Sektörde öncü konumda olan Gerçek Diyetisyenler Sitesi’nde paylaşıp daha çok kişiye ulaşmasına yardımcı olabilirsen çok sevinirim. 
Danışan Takip Sistemi’nin geliştirilmesi için kısa ankete katılmak için tıklayın:

⚠ Önemli uyarı: Gercekdiyetisyenler.com web sitesi, 5651 sayılı kanunda tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir; web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu nedenle web sitemiz uyarılar sonucu içerik kaldırma politikasını benimsemiştir. Yukarıdaki yazıyla ilgili şikayetiniz varsa lütfen buraya tıklayınız veya gercekdiyetisyenler@gmail.com mail adresimizden bize ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için aşağıdaki işlemin sonucunu sayılarla yazınız *