Sağlık personellerinde “uzmanlık” nasıl alınır?

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 36. maddesinin (A) fıkrasının 5. bendinde: 4 yıl ve daha fazla süreli yükseköğrenim görenlerden tabip, devamını okuyun…