diyetisyen iş ilanı, diyetisyen iş ilanları, diyetisyen iş ilanı, hastaneye diyetisyen iş ilanı, iş arayan diyetisyenler, işkur diyetisyen ilanları, beslenme ve diyetetik iş ilanları, sağlık bakanlığı personel alımları, diyetisyen iş ilanları 2017, gerçek diyetisyenler iş ilanları, kariyer.net diyetisyen

İzmir ürün uzmanı iş ilanı

İzmir ilinde bulunan Vitabiotics, ürün uzmanı arıyor!

Vitabiotics ürün uzmanı/diyetisyen iş ilanı genel nitelikleri

Vitabiotics, 45 yılı aşkın süredir yenilikçi sağlık ürünleri üreten, geliştiren, insan sağlığı konusundaki araştırmalara kendini adamış global bir sağlık şirketidir. Genel merkezi İngiltere’de bulunan şirket, tüm dünyada 3000’nin üzerinde çalışanıyla faaliyet göstermektedir. Ürünleri bugün 110 ülkede tüketiciler tarafından tercih edilmekte, sağlık profesyonelleri tarafından önerilmektedir. Vitabiotics, İngiltere’de, Kadın Sağlığı, Erkek Sağlığı, Saç Ürünleri, Hamilelik Ürünleri, Kemik ve Eklem Sağlığı, Göz Sağlığı, Hafıza Destek Ürünleri ve Menopoz Ürünleri olmak üzere 8 ayrı kategorinin ve toplam vitamin mineral pazarının liderdir.

Siz de sağlıklı yaşama kendini adamış, benzersiz bir portföye sahip bu büyük ailenin bir parçası olmak istiyorsanız bize ulaşın.

İlginiz için teşekkürler.

Rolün Ana Sorumlulukları

Ürünlerinin klinik çalışmalarını, özelliklerini ve portföyün kendi içerisindeki ilişkisini iyi özümsemek ve tüm paydaşlara teknik düzeyi yüksek sunumlarla aktarmak.

Sorumlu olduğu bölge ve paydaşlara yönelik iş planları oluşturmak, uygulamak ve kendisine verilen kişisel hedefleri (tanıtım, eğitim, satış, ziyaret) gerçekleştirmek
Ürünlerin pazar penetrasyonunu arttırmak için yeni iş fırsatları ortaya çıkartmak ve olgunlaştırmak
Sağlıklı yaşamı destekleyen tüm yaklaşımları özümsemek, tutkuyla aktarmak
Türkiye’de vitamin mineral ihtiyacı konusundaki bilinci arttırmak

[irp]

Vitabiotics ürün uzmanı/diyetisyen ilanı iş tanımı

 • Üniversite mezunu
 • Sağlık sektöründe satış alanında minimum 1 yıl deneyimli
 • Çalıştığı dönem içerisinde yüksek başarı grafiği sergilemiş
 • Kaliteli odağı yüksek
 • Sağlıklı beslenme konusunda tutkulu ve/veya spor yapan
 • Bilgiyi aktarmaktan keyif alan, sunum becerisi gelişmiş
 • İlişki kurma ve sürdürme konusunda çok güçlü
 • Analitik düşünen ve etkin planlama yapabilen
 • Mücadeleci, rekabetçi ve çoklu iş yönetme becerisine sahip
 • Microsoft Office programlarına hakim
 • Sürücü ehliyeti olan ve seyahat konusunda esnek
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

Ücretsiz olarak ürün uzmanı/diyetisyen iş ilanı verebilirsiniz!

ürün uzmanı/diyetisyen iş ilanınızı burada yer alan formu doldurarak dilediğiniz sürede ürün uzmanı/diyetisyen istihdamını sağlayabilirsiniz.

diyetisyen iş ilanı, diyetisyen iş ilanları, diyetisyen iş ilanı, hastaneye diyetisyen iş ilanı, iş arayan diyetisyenler, işkur diyetisyen ilanları, beslenme ve diyetetik iş ilanları, sağlık bakanlığı personel alımları, diyetisyen iş ilanları 2017, gerçek diyetisyenler iş ilanları, kariyer.net diyetisyen

İzmir ürün uzmanı iş ilanı başvuru sayfası

İzmir ilinde bulunan Vitabiotics, ürün uzmanı arıyor!

Vitabiotics ürün uzmanı/diyetisyen iş ilanı aday kriterleri

 • Tecrübe: Alanında 2-16 yıl mesleki deneyimli adaylar
 • Eğitim düzeyi: Lisans (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)

Vitabiotics ürün uzmanı/diyetisyen iş ilanı pozisyon bilgileri

[irp]

Vitabiotics ürün uzmanı/diyetisyen iş ilanı başvuru tarihleri

İzmir ili için Vitabiotics ürün uzmanı/diyetisyen iş ilanı şu tarihe kadar günceldir:  25/02/2019

Yasal uyarı

Gerçek ürün uzmanı/diyetisyenler Sitesi’nde yayımlanan iş ilanlarının içeriğinin doğruluğundan ve yasalara uygunluğundan ilan sahibi sorumludur. Bu sitede yayımlanan iş ilanları nedeniyle oluşabilecek herhangi bir mağduriyet ya da zarardan Gerçek ürün uzmanı/diyetisyenler Sitesi ve site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

[irp posts=”5938″ name=”Özel hastanede çalışan ürün uzmanı/diyetisyenin 2018 yılı maaşı ne kadar?”]

Ürün uzmanı/diyetisyen iş ilanları için neden “Gerçek ürün uzmanı/diyetisyenler Sitesi”?

İnsanların sağlıklı bir şekilde beslenmesi, varsa hastalıklarına özel olarak tıbbi beslenme tedavilerinin planlanması, zayıflaması ve istedikleri vücut ağırlığına ulaşabilmeleri için kişiye özel beslenme planı ve listeleri hazırlayan ürün uzmanı/diyetisyenler; kamu kuruluşları ve özel sektöre ait birçok firmada beslenme ve diyetetik bölümünde çalışan profesyonel sağlık mensubudurlar. Özel hastanelerde, kliniklerde, restoranlarda, yeme-içme sektörü gibi farklı birçok alanda rahatlıkla iş bulabilirler.

Bu pozisyon için başvurduğunuz bir işe kabul edildiğinizde, o kurumun bünyesinde yürütülen beslenme ve diyetetik hizmetlerinde, sağlıklı veya hasta bireylerin yaşam standardını ve fiziksel özelliklerini bir arada ele alarak, kişinin amacına yönelik en etkili beslenme planını oluşturmanız beklenir.

Üniversitelerin Beslenme ve Diyetetik bölümlerinden mezun, diyetetik, anatomi, fizyoloji, patoloji, biyokimya ve beslenme bilimleri ile yakından ilgili, doğa bilimlerine meraklı ve bu alanda iyi yetişmiş, özenli ve titiz çalışabilen; insan ilişkileri güçlü kişiler, ürün uzmanı/diyetisyen ilanları arasından en cazip olduğunu düşündükleri ilanlara başvurarak, rahatlıkla yeni bir iş sahibi olabilirler. Firmalar, ürün uzmanı/diyetisyen iş ilanı verirken, başvuruda bulunacak adayların gerekli eğitimlerini tamamlamış, besin maddeleri ile ilgili tam teşekküllü bilgiye sahip, beslenme trendlerini yakından takip eden kişiler olmalarını beklerler.

Hastasının sağlığı konusunda hassas ve özenli davranan, iletişimi güçlü kişiler, bu alanda her zaman bir adım öndedirler. Ayrıca, ürün uzmanı/diyetisyen iş ilanları için sadece yaşadığınız şehri göz önünde bulundurmak zorunda değilsiniz, farklı illerde de kendinize göre bir iş bulmanız kolay olacaktır.

Vitabiotics ürün uzmanı/diyetisyen iş ilanı başvuru bilgileri

İzmir şehrinde bulunan Vitabiotics ürün uzmanı/diyetisyen iş ilanına online olarak başvurmak için lütfen aşağıdaki düğmeye tıklayınız.

Ücretsiz olarak ürün uzmanı/diyetisyen iş ilanı verebilirsiniz!

ürün uzmanı/diyetisyen iş ilanınızı burada yer alan formu doldurarak dilediğiniz sürede ürün uzmanı/diyetisyen istihdamını sağlayabilirsiniz.