adana

İsim hakkı ücreti ödemeden Adana‘da diyet yemek ofisi aç!

Diyetisyen olarak siz de Adana’da Formena ailesinin bir parçası olabilirsiniz. Formena, kişiye özel adrese teslim diyet yemekleri sunan bir şirkettir. Formena menüleri, diyetisyen kontrolünde ve standartlara uygun şekilde hazırlanır. Girişte tek seferlik 30.000 ₺ isim hakkı bedeli (Diyetisyenlerden bu bedel alınmamaktadır) ve aylık 1.000 ₺ sabit ücretle (KDV Hariç) Formenanın tüm desteklerinden başka hiçbir bedel ödemeyerek bu ailenin bir parçası olabilirsiniz.

formena diyet ofisi

Formena’yı tanıyın

Danışanların günlük olarak tüketmesi gereken menüler Formena diyetisyenleri eşliğinde uygun kaloriyede paketlenerek danışanın adresine ulaştırılır.

Formena’yı yakından tanıyın

Sağlıklı kilo vermek istiyor, kilo verip her seferinde geri alıyorsanız, yoğun iş temposu yüzünden sağlıklı beslenerek diyet yapmaya zaman ayıramıyorsanız, her gün diyetinize uygun ne yiyeceğinizi bilmiyor, ya da sağlıksız beslenmek zorunda kalıyorsanız Formena ile tanışmalısınız. Devamını okuyun...
Gündüz programı ve tam günlük programı için lütfen buraya tıklayınız.
Aylık sabit katılım bedeli ödeyerek siz de yaşadığınız ilde Formena ailesinin bir parçası olabilirsiniz. Girişte tek seferlik 30.000 ₺ isim hakkı bedeli (Diyetisyenlerden bu bedel alınmamaktadır) ve aylık 1.000 ₺ sabit ücretle (KDV Hariç) Formenanın tüm desteklerinden başka hiçbir bedel ödemeyerek bu ailenin bir parçası olabilirsiniz. Devamı için lütfen buraya tıklayınız.
Formena ile doğru beslenmenin aşamalarını görmek için lütfen buraya tıklayınız.
Formena üretim ve kalite sertifikaları için lütfen buraya tıklayınız.
Formena iletişim bilgisi için lütfen buraya tıklayınız.

Formena'yı daha yakından tanıyın

Formena'da ödemelerinizi  havale veya EFT yoluyla ya da teslimat sırasında kredi kartı veya nakit olarak kolayca yapabilirsiniz.

adana adliye diyetisyen

Adliye çalışanlarına diyetisyen!

Adliye çalışanlarına diyetisyen hizmeti veriliyor. Adana Adliyesinde görevli yargı mensubu ve çalışanlarına, sağlıklı yaşam ve obeziteyle mücadele kapsamında diyetisyen hizmeti veriliyor.

Adana Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan yazılı açıklamaya göre, İş Sağlığı ve Güvenliği Bürosu tarafından yürütülen Sağlıklı Beslenme ve Fiziksel Aktivitelerin Artırılması projesi kapsamında, hakim ve cumhuriyet savcıları ile yargı çalışanlarına sağlıklı yaşam ve beslenme konularında hizmet verebilmek için İl Halk Sağlığı Müdürlüğünce diyetisyen görevlendirildi.

Haftada bir gün görevlendirilen diyetisyenler, büroya başvuran yargı mensubu ve çalışanlarına, sağlıklı beslenme eğitimi ve obeziteyle mücadelede danışmanlık hizmeti vermeye başladı.

Bu kapsamda çok sayıda çalışan, zayıflamak için adliyeye gelen diyetisyene başvurdu. Diyetisyenler, boy ve kilo ölçümü yapılan çalışanların günlük yeme alışkanlıklarını öğrenerek, kan tahlili sonuçlarına, cinsiyete ve yaşa göre kişiye özel diyet listesi hazırladı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, adliyede yaşam kalitesinin artırılması amacıyla sağlıklı yaşam yürüyüşleri, sigarayla mücadele çalışmaları, iş sağlığı açısından çalışma ortam düzenlemeleri ve hareketli hayata destek için birçok kampanya ve etkinlik yürütüldüğünü belirtti.

Bu uygulamanın da sağlıklı yaşam için yürütülen çalışmaların parçası olduğunu kaydeden Yeldan, şöyle devam etti:

Ofis çalışanlarının genel sorunu olan uzun süre oturarak çalışma sonucu oluşan kilo ve şekil bozukluğu problemlerinin, adliyede hizmet vermeye başlayan diyetisyen hekim sayesinde önemli ölçüde azalacağını düşünüyoruz. Bu çerçevede yemekhanemizde bir diyet büfenin oluşturulmasını da planlıyoruz. Bunların yanı sıra fiziksel aktiviteleri hayatımızın bir parçası haline getirme gayretindeyiz.

Adliyede görevlendirilen diyetisyenlerden Eda Buz da diyet yapan kişinin mutlaka 3 öğün yemesi, poğaça, simit veya sağlıksız atıştırmalıklar yerine sebze meyve ağırlıklı beslenmesi gerektiğini bildirdi.

Bekir Ömer Fansa / memurlar.net
http://www.memurlar.net/haber/682737/adliye-calisanlarina-diyetisyen-hizmeti-veriliyor.html