Başkan: “Birileri artık Karatay’a dur demeli!”

Giresunlu arıcılar, Prof. Dr. Canan Karatay’ın bal ile ilgili ‘bal eşittir şeker, eşittir zehir’ sözlerine tepki gösterdiler…

bal diyet diyabet propolis, bal rengi, bal kabağı, bal köpüğü

Giresun Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Kubilay Elevli,

Birileri artık Canan Karatay’a dur demeli. Kesinlikle, ‘bal eşittir şeker, eşittir zehir’ demesi yanlış. Canan Karatay bu söyleminden, kitabındaki bal ile alakalı yazdığı yazılardan vazgeçmeli, dedi.

bal diyet diyabet propolis, bal rengi, bal kabağı, bal köpüğü

Karatay hakkında suç duyurusunda bulunacağız

Giresun Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Kubilay Elevli, Karatay hakkında suç duyurusunda bulunacağını söyledi.

Balın zehir ile eşit gösterilmesinde arıcıların oldukça rahatsız olduğunu dile getiren Elevli,

Kendi kitaplarında yazdığı anlamsızca şeyler haricinde kanal kanal gezip spikerlerin “Peki, bal da mı yemeyeceğiz” sorusuna, “Kesinlikle, bal eşittir şeker, eşittir zehir” demesi kesinlikle yanlış. Canan Karatay bu söyleminden, kitabındaki bal ile alakalı yazdığı yazılardan vazgeçmeli, diye konuştu.

bal diyet diyabet propolis, bal rengi, bal kabağı, bal köpüğü

Eğer bal yeseydin…

Elevli, Prof. Karatay’ın telefon dolandırıcıları tarafından dolandırıldığını da hatırlatarak,

Eğer bal yeseydin dolandırılmazdın. Avrupa bugün Türkiye üretiminin üç katı balı, 284.000 ton balı ithal ediyor. Sağlıklı nesiller yetiştirmek için. Avrupa’da çeşitli dünyanın gelişmiş ülkelerinde bal bal artık reçete olarak sağlıkta kullanılıyor. Sayın Karatay bu söyleminizden vazgeçin, çünkü bal şifadır, diye konuştu.

🍏  Hükümetten anokreksiyayı önlemek için adım!

⚠ Önemli uyarı: Gercekdiyetisyenler.com web sitesi, 5651 sayılı kanunda tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir; web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu nedenle web sitemiz uyarılar sonucu içerik kaldırma politikasını benimsemiştir. Yukarıdaki yazıyla ilgili şikayetiniz varsa lütfen buraya tıklayınız veya gercekdiyetisyenler@gmail.com mail adresimizden bize ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için aşağıdaki işlemin sonucunu sayılarla yazınız *